Jako příslušenství k  nosičům poskytujeme příčníky za příplatek 20 Kč/den, samostatně  za půjčovné 50 Kč/den. Nabídka a specifikace příčníků zde                    .
AA-Box půjčovna Studénka 604 733 771 info@aabox.cz ADAPTÉR NA 4. KOLO DETAILY VELOCOMPACT 926 DETAILY
Nosič na 3 kola, montáž na TZ … PŮJČOVNÉ 100 Kč/den
… možno připůjčit adaptér na 4. kolo  PŘÍPLATEK 20 Kč/den 
vratná kauce 3 000 Kč
Registrační značka a nosič kol na TZ (info z ministerstva dopravy) Vydání tabulky s registrační značkou k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu se řídí § 7d zákona č. 56/200 I Sb., a to na žádost vlastníka nebo provozovatele silničního vozidla se souhlasem vlastníka. Při tom není stanovena povinnost si třetí tabulku na takové zařízení obstarávat. Na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu lze umístit i tabulku s registrační značkou ze zádi vozidla, avšak tabulku s registrační značkou k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu nelze použít na přední ani zadní část vozidla. Registrační značka a nosič kol na TZ při cestování mimo ČR (info ÚAMK) Pokud však chcete s nosičem cestovat mimo ČR, pozor na předpisy v dané zemi, tyto jsou velmi rozdílné v těchto detailech i v rámci EU. Nicméně, ve většině západních zemí jste povinni mít na nosné zařízení třetí samostatnou značku.
AA-Box půjčovna  Studénka
604 733 771
info@aabox.cz
Nosič na 3 ks kol THULE Velocompact 926 montáž na tažné zařízení 100 Kč/den vratná kauce 3 000 Kč Adaptér na 4. kolo příplatek  20 Kč/den
Registrační značka a nosič kol na TZ (info z ministerstva dopravy) Vydání tabulky s registrační značkou k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu se řídí § 7d zákona č. 56/200 I Sb., a to na žádost vlastníka nebo provozovatele silničního vozidla se souhlasem vlastníka. Při tom není stanovena povinnost si třetí tabulku na takové zařízení obstarávat. Na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu lze umístit i tabulku s registrační značkou ze zádi vozidla, avšak tabulku s registrační značkou k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu nelze použít na přední ani zadní část vozidla.